Edinilen bilgilere göre olay akşam saatlerinde Sincan ilçesi Mareşal Çakmak Mahallesi Ankara Caddesi üzerinde meydana geldi. Alkollü olduğu öğrenilen M.Y., kontrolündeki 06 FY 5533 plakalı aracı ile kırmızı ışıkta bekleyen Ö.B.C. idaresindeki 06 HD 6585 plakalı otomobile çarptı. Çarpmanın etkisi ile savrulan araç, sürücülüğünü B.M.’nin yaptığı 06 T 6949 plakalı ticari taksiye çarparak durabildi. Kaza neticesinde 3 kişi yaralandı. Kaza ile ilgili inceleme başlatıldı.
Related Posts
Murat Kurum’dan canlı yayında yeni gaf: Aynı oyunları, aynı tiyatroları oynamaya devam ediyoruz
Murat Kurum yaptığı gaflarla gündeme gelmeye devam ediyor
Elazığ’da jandarma ekipleri kaçak makaron ve tütün ele geçirdi
Elazığ’da jandarma ekiplerinin yaptığı çalışmada, kaçak 130 bin 270 makaron ve 280 kilo tütün ele geçirildi. İl Jandarma Komutanlığı, bölgede huzur ve güvenin sağlanması için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Yer: Kars! Ehliyet sınavında ‘kameralı’ kopyaya suçüstü
Kars’ta ehliyet sınavındaki 1 kişi ile ona dışarıdan kameralı düzenekle kopya veren şüpheli kişi suçüstü yakalandı.