Aybüke Pusat’ı Güzelliğin Sanıyorduk Meğersem Stalkın Kraliçesiymiş

Sempatikliği ve başarılı oyunculuğuyla büyük bir kitlenin sevgisini kazanan genç isim Aybüke Pusat, tüm genç kızların ‘ben de öğrenmeliyim’ dediği bir huyunu itiraf etti. Büyük bir stalker olduğunu itiraf eden Pusat için ‘üniversitede bölüm aç öğrencin olalım’ yorumları geldi.’

2014 yılında Miss Turkey üçüncüsü olmasının ardından oyunculuğa adım atma kararı alan Aybüke Pusat’ın sempatik tavırları ve neşeli halleri herkesi kendine hayran bıraktı.

Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy’un başrolünde yer aldığı Medcezir dizisindeki Elif rolüyle tanınan ve daha sonrasında televizyon kariyerinde emin adımlarla ilerlemeye başlayan Aybüke Pusat, son dönemin en çok aranan isimleri arasında.

Kendisi pek çok yapımda rol alsa da asıl yıldızının parladığı işler Söz, Şahin Tepesi ve Her Yerde Sen olmuştu.

Beş Kardeş, O Hayat Benim, Familya ve Sıfırıncı Gün gibi işlerde rol alsa da asıl olarak Söz dizisindeki Bahar karakteri ve Her Yerde Sen dizisindeki Selin Sever karakteri olmuştu. Burada görmüştük ki Aybüke Pusat, romantik komedi oynamak için yaratılmış!

Eh tabii işin içine biraz aşk bulaşmasa olmaz. Kendisi Her Yerde Sen dizisindeki partneri Furkan Andıç ile olan arkadaşlığını bir üst seviyeye taşımıştı.

2019 yılında yayınlanan ve kısa süren Her Yerde Sen dizisi setinde başlayan arkadaşlıkları aşka dönen ikili birlikte oldukları yönündeki iddialara hala cevap vermiyor. Fakat etkinliklerde birlikte yer alıyor ve tatile birlikte çıkıyorlar. Kim ne derse desin biz bu çifti seviyoruz!

Eğer bilmiyorsanız Aybüke Pusat yeni sezonda ekranları kasıp kavuran Teşkilat dizisi kadrosuna dahil oldu.

Dizinin dördüncü sezonu ne zaman yayınlanacak henüz belli olmasa da, Pusat’ın kadroya dahil olduğu kesinleşti. Üstelik ünlü oyuncu dizideki rolü için imaj değişikliğine gitti.

Hazır bu kadar gündemdeyken kendisine dair merak edilenlerin sayısı da günden güne artıyor tabii.

28 yaşındaki genç oyuncunun özel hayatından tutun da nasıl biri olduğuna kadar pek çok soru geliyor kendisine.

Pusat da içtenlikle cevap veriyor her soruya. Yoksa kim açık açık “Ben tam bir stalk kraliçesiyim” itirafında bulunsun!

‘Tam bir stalk kraliçesiyim. Arkadaşlarım bile merak ettikleri hesapları bana yollar.’

Arkadaşlarına bile bu konuda destek olduğunu söyleyen Aybüke Pusat, “Bir saat içinde çocuğun ne iş yaptığını, nerede okuduğunu, nasıl biri olduğunu, ne yiyip içtiğini öğrenirim.” diyerek herkese kahkaha attırdı.

Pusat’ın bu özelliğini duyanlar ‘Üniversitede bölüm aç, öğrencin olalım’ yorumunu yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x