Eskişehir’de gönüllüler tarafından toparlanan oyuncaklar, Van’da bulunan Akköprü İlkokulu’na gönderildi. Elif Tezanlar tarafından organize edilen ‘Kucak Dolusu Hayaller Projesi’ kapsamında toplanan oyuncaklar, çocukların mutluluğunu gözlerinden okundu.
Beşiktaş, Süper Lig’in 33. haftasında 19 Nisan Cuma günü MKE Ankaragücü’nü konuk edecek Beşiktaş, müsabakanın hazırlıklarını sürdürdü. Kulübün açıklamasına göre, BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde gerçekleştirilen idmanda, kondisyon ve taktik çalışması …