Lauren Sanchez, Jeff Bezos’un evlilik teklifini anlattı: Kutuyu açtığında bayıldım!

2018 yılında birlikte olmaya başlayan Lauren Sanchez ve Jeff Bezos’un Ocak 2019’da Bezos’un 25 yıllık eşi MacKenzie Scott’tan boşanması tamamlanıncaya kadar ilişkilerini gizli tutmuştu. Çift Mayıs 2023’te nişanlanmıştı.

SERVETİNİN ÇOĞUNU BAĞIŞLAYACAK

Bezos, Forbes tarafından 141 milyar dolarlık servetiyle dünyanın en zengin üçüncü adamı olarak gösteriliyor. Hayır kurumlarına yaptığı bağışlar konusunda yıllarca eleştirilen Bezos, geçen yıl yaşamı boyunca edindiği servetinin çoğunu bağışlamayı planladığını duyurdu.

ÜÇ ÇOCUK ANNESİ!

Üç çocuk annesi olan Sanchez ise daha önce Hollywood’da tanınan ve aynı zamanda Endeavour’un yönetim kurulu başkanı olan Patrick Whitesell ile evliydi.

AYRINTILARINI ANLATTI

Lauren Sánchez, yakında eşi olacak Jeff Bezos’tan gelen romantik teklifi ayrıntılarıyla anlattı ve elmas taşın boyutunun onu tamamen suskun bıraktığını söyledi.

“KUTUYU AÇTIĞIMDA SANIRIM BİRAZ BAYILDIM”

53 yaşındaki eski TV spikeri, Amazon’un kurucusunun mayıs ayında Cannes Film Festivali’ne yaptığı ultra lüks yat gezisinde teklifi aldığını söyledi. Sánchez, Vogue’un aralık sayısında “Kutuyu açtığında sanırım biraz bayıldım” dedi.

2.5 MİLYON DOLAR!

Uzmanların Page Six Style’a söylediğine göre, muhteşem 20 karatlık elmasın tahmini değeri 2,5 milyon dolar gibi yüksek bir değere sahip.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x